ElitechipLeagues and CupsV LLiga Elitechip 2020

V LLiga Elitechip 2020

Resultados Provisionales

Lliga oberta a tothom que entri habitualment a www.elitechip.net, tingui e-mail i tingui chip groc en propietat.

Puntuaran totes les proves detallades al calendari de la Lliga. El calendari serà per anys naturals, o sigui començarà a la primera cursa de l’any i acabarà amb les Sant Silvestres de les curses que figurin en el calendari de Elitechip.net, en aquest calendari estarà especificat el tipus de cursa, puntuació per recorreguts.Els lliuraments de premis s’efectuaran a un lloc a determinar, i dins el mes de gener, on es repartiran els trofeus als guanyadors.

 

INSCRIPCIONS A: Lliga Elitechip 2020

Resultados Provisionales

Fecha de los Resultados 23/03/2020
Loading...
Pos. Chip Nombre Año Sexo Pos-Cat T1 T2 D1 D2 D3 D4 S1 S2 S3 S4 S5 S6 Penal. Total
1
DK2...
Isabel Collado Silva
Els 7 Mussols
1978
F
1-F40
Sa Llego
259
SaPobla 21
193
Alqueria 21
183
Manacor 10
182
Dona Santanyi
100
8 I Mig
98
0
1,017
2
DT7...
Miriam Thelen
1984
F
1-F35
Sa Llego
234
SaPobla 21
175
Alqueria 21
163
Dona Santanyi
94
8 I Mig
91
Manacor 5
90
0
848
3
DG5...
Maria Antonia Salas Cantarellas
Marga Roig Train
1977
F
2-F40
Sa Llego
227
Fars 21
192
Espases 8
175
Dona Santanyi
90
Alqueria 10
82
0
768
4
HT9...
Niní Preto Fernández
.+Qtrail
1978
F
3-F40
Espases 8
182
Alqueria 21
174
SaPobla 21
171
Manacor 5
88
8 I Mig
88
0
706
5
DW3...
Annie Brown
1962
F
1-F55
Sa Llego
205
Costitx 9
172
Dona Santanyi
80
SaPobla 10
78
Manacor 5
76
Alqueria 10
69
0
683
6
HD0...
María Julia Mera Morales
Altura-Sports Lloseta
1972
F
1-F45
Fars 45
300
Alqueria 21
158
Serra Nord
145
Lluc-Terra
71
0
675
7
DY5...
Marga Adrover Valera
C.A. Inca Iberostar
1987
F
1-F30
Sa Llego
268
Manacor 10
200
Alqueria 21
200
15
653
8
HE8...
M.Antònia Rosselló Oliver
Marga Roig Training
1980
F
4-F40
Espases 8
185
Dona Santanyi
96
SaPobla 10
94
Manacor 5
93
8 I Mig
91
Alqueria 10
87
0
648
9
HD9...
Amanda Martín
MALIFT MALLORCATRAIL
1985
F
2-F35
Sa Llego
300
Serra Nord
200
Lluc-Terra
100
0
600
10
HD1...
Maria Antònia Canet Calafat
Club Atletisme Andra
1972
F
2-F45
Sa Llego
199
Fars 21
150
Serra XS
89
FART 21
70
Lluc-Terra
64
0
573
11
DY1...
Marta Egidos Mas
Human Re-Evolution
1994
F
2-F30
Sa Llego
229
Fars 21
172
3 Pins Lloseta
96
Lluc-Terra
73
0
572
12
HD9...
Beatriz Bastia Sánchez
1991
F
3-F30
Costitx 9
200
Espases 8
168
Dona Santanyi
88
8 I Mig
86
0
542
13
DK6...
Maria Gayà Florit
Petitsrunners Sant Joan
1971
F
3-F45
Sa Llego
173
SaPobla 10
100
Dona Santanyi
69
Manacor 5
67
Alqueria 10
64
Espases 4
63
0
537
14
DT0...
Hayley Tilley
C.A. Sporting Calvia
1984
F
3-F35
Espases 8
187
SaPobla 21
176
Manacor 10
173
0
537
15
DG3...
Laura Salvà
Club Esportiu Velos Porreres
1993
F
4-F30
Sa Llego
237
Espases 8
178
SaPobla 10
89
15
491
16
DZ0...
Marcia Elizabeth Franco
Body & Mind Mallorca
1988
F
5-F30
Fars 21
162
Serra Nord
139
FART 74
100
Lluc-Terra
72
0
473
17
DZ6...
Valeria Dumrauf
Argentina
1980
F
5-F40
Espases 8
189
Manacor 10
182
SaPobla 10
94
0
466
18
CB2...
Carlota Marcos Lorenzo
Sisu Team
1989
F
6-F30
Sa Llego
228
Espases 8
173
0
401
19
DG3...
Maribel Camallonga Ibañez
Es Grup 7
1975
F
4-F45
Espases 8
200
SaPobla 21
200
0
400
20
DM1...
Mª José Medina Ferrer
Endurance
1984
F
4-F35
Sa Llego
286
Espases 4
100
0
386
22
DG1...
Gabriela Alemany
C.A. Inca Iberostar
1991
F
7-F30
Sa Llego
282
Lluc-Terra
96
0
378
23
DT0...
Marina Salvà
Blue Tribe
1965
F
2-F55
Sa Llego
209
SaPobla 10
85
Lluc-Terra
69
0
364
24
DK1...
Aina Payeras Coll
C.M. MatinamxSomiar
1969
F
2-F50
Sa Llego
200
Espases 8
153
0
353
25
DY3...
Cristina Campins Reus
Marga Roig Training
1978
F
6-F40
Espases 8
174
Dona Santanyi
86
Fars 12
79
0
340
26
BC6...
Marta Luisa García Villanueva
.+Qtrail
1976
F
7-F40
Fars 21
154
Costitx 4,5
100
Dona Santanyi
83
0
337
Publicidad
© Elitechip, 2008-2022, All rights reserved
Elitechip, S.L. B57506149 - info@elitechip.net